Blog

Ankara Kış Sezonu Hurdacıları

Ankara, Kış, Sezonu, Hurda, Alan, Firmalar, Ankarada hurda alanlar, hurda alan firmalar sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle Ankarada plastik, bakır, demir, aluminyum, hurda kapı, inşaat hurdası, kazan hurdası, alan firmalarda Hatioğlu Şahin Geri Dönüşüm yer almaktadır. Hurdalarınızı yüksek fiyatlarda değerlendiriyoruz.
Devamı

Ankara Hurda Yeni Fiyatları 2016 – 2017 Kış Sezonu

Ankara Yeni Hurda Fiyatları Kaç Para; Ankara Demir hurda, bakır hurda, pimapen hurda, plastik hurda fiyatları değişti. Güncel fiyatlar Ankarada hurda alan firmalar tarafından işleme kondu. Ankarada en yüksek fiyata hurda alan firmalar arasında Hatipoğlu Geri Dönüşüm yer aldı.
Devamı

Kağıt Hurdası Fiyatları

Ankara'da sertifikalı hurda alan firmalar, şirketler ve hurdacılar arasında yer aldığımız için gururluyuz. Bu güven ve gururla beraber kağıt hurda alımının yanı sıra bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda, akü hurdası, kazan hurdası, inşaat hurdası ve tüm hurdalarınız değerinde alıp geri dönüşümle doğaya kazandırıyoruz. Ankara'da kağıt hurdasını en yüksek alan hurdacılar, Mamak, Çankaya, Etimesgut hurdacıları…
Devamı

Kablo Hurdası Fiyatları

İKİNCİ ELalan, ankara, çankaya, firmalar, hurda, kablo, pahalı, yenimahalle Ankara, hurdacılar sitesinde, hurda kablo alan firmalar arasındayız. İzinli hurda alan firma olarak Ankara'da hurda alımını en profesyonel şekilde yürütmekteyiz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın izni ile hurda alımı hizmetimize devam etmekteyiz. Ankara'da kablo hurdası alan firmalar Hatipoğlu Şahin Geri Dönüşüm. Hurda kabloyu yüksek fiyata alan hurdacılar.  
Devamı